STOLAŘSTVÍ A TRUHLÁŘSTVÍ OSTRAVA

Výrobu interiérů a bytových doplňků jsme ve Stolařství a truhlářství Šindler Ostrava zahájili v roce 1997. Máme za sebou vice než 13 let úspěšné práce a tisíce výrobků, návrhů, montáží apod. Veškeré práce zajišťujeme sami, jsme přímí výrobci. S našimi zákazníky spolupracujeme od začátku, začínáme grafickým 3D návrhem, pokračujeme kalkulací. Při samotné výrobě dolaďujeme detaily. Po konečné výrobě přichází instalace a dokončovací práce. Závěr je dokonalý úklid a předání. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Naši snahou je Vaše maximální pohodlí. Rádi budeme spolupracovat i s Vámi. Navrhujeme a vyrábíme také špičkové interiéry Ostrava a to přímo v naší provozovně.

 

STOLAŘSTVÍ A TRUHLÁŘSTVÍ ŠINDLER OSTRAVA

RADIM ŠINDLER
Starokoblovská 12/39
711 00 Ostrava-Koblov
tel.: 602 837 508
e-mail: info@interiery-sindler.cz

 

PARTNEŘI

 

 

Partenři stránek:

Desigově čisté a nápadité nerezové zábradlí najdete u společnosti Teveko. Při realizaci zakázky máte projekt na nerezové zábradlí v ceně výroby.

Navštívili jsme společnost Dřevostavby Harabiš - předního dodavatele dřevostaveb a srubových domů. V letošním roce jsou projekty na dřevostavby za velice výhodných podmínek.

Při výrobě je někdy zapotřebí zabalit výrobek do kartonové krabice. K tomu se nejlépe hodí klopové krabice z třívrstvé vlnité lepenky.

Při realizaci interiérů a zvláště při práci s obklady je zapotřebí kvalitní lepidlo na dlažbu. Vyplatí se používat jen kvalitní a prověřené značky. Dobré lepidlo na dlažbu ušetří čas i peníze.

Při práci v domácnosti a v interiéru je dobrým pomocníkem chemická kotva jako nejjistější kotvicí pomůcka. Při správné aplikaci bude takto vytvořený spoj dokonale držet.

Zajímavá ukázka interiérů jazykové školy je zde.

 

© INTERIÉRY ŠINDLER OSTRAVA / 2010 / TEL.: 602 837 508 / E-MAIL: INFO@INTERIERY-SINDLER.CZ